kanarya ilanları
muhabbet kuşu ilanları
papağan ilanları
güvercin ilanları
akvaryum balık ilanları
evcil hayvan ilanları

Sultan Papağanları Hakkında Paslamalar

ABD’nin en sevdiği kuş gibi, Sultan papağanının yetenek onun düdük yatıyor. Erkek sultan papağanları ayrıntılı şarkıları ile gelip daha meyilli olan, ya oluşur, popüler şarkıları ya da her ikisinin karışımları renditions. Gerçekten de, bir Sultan papağanının bir ev Muzak borulu-in gibi gelebilir, bir Sultan papağanının bir ıslık versiyon hemen her şarkı açabilirsiniz.

Cockatiels da sık sık sevdikleri kişinin omzuna levrek, ve takı saçlarını veya kemirmek oynamak için tercih, mükemmel kucaklamak hata olabilir. Dişi papağan özellikle kolay ve basit gidiş olduğu için bir üne sahiptir. Tabii ki, vakit geçirmek istediğiniz için Sultan papağanı için, onun güvenini kazanmak ve korumak zorunda olacak.

Sultan Papağanları

Sultan Papağanları

Bir Sultan papağanı onun ruh halini ifade de oldukça iyidir. Eğer yaklaştığınızda etkileşim isteyen bir Sultan papağanının etkileşim beklentisiyle kendi kafesinin önüne atlamak için muhtemeldir. Bu etkileşim istemiyorsa başka bir zaman, başka bir gün, aynı Sultan papağanının Eğer onun levrek ve yerine hiss ödün olmayabilir. Mutlu bir Sultan papağanının (ya da aletleri, cam fotoğraf çerçeveleri ve metal dolaplar da dahil olmak üzere herhangi bir yansıtıcı yüzey,) içine bakmak için bir ayna vardır, özellikle şarkıya patlak muhtemeldir.

Vahşi cockatiels onlar yiyecek aramak için yere uçmak, yani zemin yem vardır. Bir arkadaşı Sultan papağanının mutlu bir kase yemek, ama aynı zamanda kafesinin katında serpilir davranır “toplayıcı” keyfine varacaksınız. (Senin kuş kafesi bir tel, ızgara gıda yoluyla düşmesini engellemek için kağıt ile örtün, ya da yiyecek arama kez geçici rendeleyin çıkarın. Varsa).

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>